Sulbums.com Rupucinskis, tas kurš laiku pa laikam arī uzcep kādu rakstu CEHS.LV, zīmē komiksus. Par cilvēkiem dažādās situācijās. Situācijas ģimenēs, veikalos, uz ielas, darbā... Daudz lamu vārdu. Vēl šad tad uzraksta kādu recenciju uz kādu grafisko noveli.

Kuš Labākais ko var dabūt Latvijā taustāmā veidā no komiksiem, tas ir žurnāls ''Kuš''. Ārzemju un latviešu veidoti komiksi biezā apkopojumā jau kopš 2007. gada. 2017. gadā tika nominēts Vila Eisnera balvu kā labākā komiksa antoloģija. Tas ir kā iegūt Oskaru, tikai komiksu pasaulē.

Kaili ļaudis Kā saka pati autore, tad komikss ir par dzīves priecīgajām un skumjajām pusēm. Nē patiesībā tikai skumjajām.

Čiekurs Daudz tekstu par karu, armiju, zemessardzi un Bergmani. Par šīm pašām lietām pārsvarā arī komiksi. 

Ceļvedis latvieša domāšanā Komikss par to kādi ir latvieši un kas viņiem patīk. Un tas viss jaukā Zemgusa Zaharāna vizualizācijā.

Kobriki Kādreiz sen sen, nu tā, ka tiešām sen, bija tāds komikss ''Kobriki''. Tie bija primitīvi peintā + foto-kolāžas stilā veidoti komiksi. Ļoti daudz politikas un kardināla Pujāta. Priecēja mūs laika posmā no 2008. - 2013. gadam. Vismaz pati lapa nekur nav izdzēsta un visus komiksus joprojām var skatīt vienuviet. Kalpoja arī kā papildus motivācija taisīt augšā pašam savu komiksu lapu.

Peopli komiksi Bija kādreiz arī šādi komiksi. Aktīvo darbību pārtrauca 2011. gadā, līdz tam paspējot sazīmēt aš 58 sērijas.